AVVISI DEL MESE DI SETTEMBRE 2015

Scritto da 

AVVISI

 

Mercoledì 9 settembre ore 18.00

Incontro Catechisti

 

Giovedì 10 settembre ore 20.30

Iniziano le prove del Coro

 

Domenica 13 settembre ore 20.30

Incontro dei Giovani

 

Martedì 15 settembre ore 19.00

Consiglio parrocchiale

 

Sabato19 settembre ore 17.00

Iniziano le prove di Hip-Hop

 

Lunedì 21 settembre ore 10.00

Apre lo sportello di Solidarietà

 

Martedì 22 settembre

ore 07.00 Apre la S. Vincenzo

ore 19.00 Incontro Ministri Straordinari

 

Mercoledì 23 settembre

Festa di S. Padre Pio

ore 17.15 Rosario meditato e S. Messa

con il Gruppo di S. Padre Pio

ore 19.30 Gruppo Missionario Insieme

 

Venerdì 25 settembre ore 21.00

Incontro Famiglie

 

Sabato 26 settembre

Da oggi riprendono gli orari consueti delle SS. Messe:

Feriali:

ore 07.30 – 10.30 – 18.00 – 19.30

Festivi e prefestivi:

ore 07.30 – 09.00 – 10.30 – 12.00 – 18.00 – 19.30

 

Domenica 27 settembre

Gita Catechistica

 

Ricavato del mercatino

 

del 30 – 31 maggio

 

è di Euro 830,00

 

santa maria del rosario youtube
 

Денежные средства могут потребоваться в любую секунду. Для таких ситуаций был придуман кредит без выходных онлайн на карту. Якщо вам терміново знадобилися гроші до зарплати, тоді кредит онлайн на картку без перевірок і дзвінків в Україні те, що потрібно. Якщо ви не хочете повідомляти нікому про свій обов'язок, спробуйте взяти кредит без контактних осіб онлайн на картку без відмови . Бракує буквально кілька тисяч гривень до заробітної плати? Отримайте мікрокредит без відмови і заспокойте свої фінанси. Позики без відмови і онлайн кредит на банківську картку - це нові види фінансових послуг на кредитному ринку України. Оформляйте без проблем. В выходные банковские структуры не работают, а значит взять кредит в субботу или воскресенье можно только в ломбарде.

 
 

Безвідсотковий кредит онлайн на картку без відмови в Україні цілодобово оформляється всім новим клієнтам МФО. Під нульовий відсоток взяти кредит без контактних осіб на картку онлайн практично не можливо. Тут буде близько 2% в день. Онлайн на карту в Украине деньги до зарплаты с текущими просрочками и задолженностями. Решение принимается автоматически. Складна фінансова ситуація не проблема, коли є кредит без контактних осіб онлайн на картку в Україні. Оформляємо і витрачаємо. Без процентов и отказа займ 24/7 оформляется в считанные минуты. Нужно просто оставить заявку на сайте МФО и подождать. Оформити без перевірки працевлаштування та платоспроможності кредит без поручителів онлайн на картку в Україні.

 
 

Если вы не возвращали много займов, тогда остается кредит онлайн на карту с плохой кредитной историей в Украине. Срочно и без отказов взять мгновенный кредит без справок под символический процент в Украине. Быстрое решение. Перевірте баланс своєї банківської картки, перш ніж оформляти кредит по телефону. Буде списана тестова сума грошей. Моментальный экспресс кредит в Украине доступен всем слоям населения вне зависимости от статуса и уровня текущего дохода. Гроші в позики сьогодні отримати набагато простіше в ломбарді, ніж у банку. Проста мікропозика на банківську картку тому підтвердження. Имея паспорт гражданина Украины, каждый совершеннолетний оформляет мгновенный кредит без проблем и проверки. Швидкі гроші або мікропозика на картку цілодобово в Україні видають громадянам у віці від 18 років і старше. Тільки з паспортом.