Chi Siamo

 

La nostra comunità parrocchiale
   

p simone

p. Simone Bellomo
(parroco)

Nato il 22/09/1982 ad Atessa (CH), entrato nell'ordine nel 2001, ordinato Sacerdote il 04/07/2009.

e-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:    338
2111567
 

 
 
p. Rinaldo Giuliani 

 

(viceparroco)
 

 

p. Domenico Sprecacenere
 
 
p. Maurizio Carosi
 
 
p. Rosario Tricarico
 
p. Luciano Santarelli
p. Bruno Caglioti
 
 
p. Joseph Thang  

Для тех, кому прямо сейчас нужны денежные средства, существуют моментальные кредитные карты онлайн без отказа.

Найпростіший і швидкий миттєвий кредит на картку будь-якого банку України. Термінова видача грошових коштів.

З поганою кредитною історією позика на короткий термін практично ніколи не видається, в рідкісних винятках.

Вигідна кредитна картка онлайн без відвідування банку з кредитним лімітом і великим кешбеком. Поспішайте отримати.

Старенькие люди мало где могут получить деньги в займы. Только МФО кредит пенсионерам без отказа дают всегда. До 15 тысяч гривен выдают МФО, предлагая онлайн кредит круглосуточно в Украине в любое время дня и ночи на карточку. В інтернеті з'явилася можливість оформити онлайн кредит на весілля і відгуляти шикарний банкет вашої мрії. Поспішайте подати заявку.

santa maria del rosario youtube
 

Денежные средства могут потребоваться в любую секунду. Для таких ситуаций был придуман кредит без выходных онлайн на карту. Якщо вам терміново знадобилися гроші до зарплати, тоді кредит онлайн на картку без перевірок і дзвінків в Україні те, що потрібно. Якщо ви не хочете повідомляти нікому про свій обов'язок, спробуйте взяти кредит без контактних осіб онлайн на картку без відмови . Бракує буквально кілька тисяч гривень до заробітної плати? Отримайте мікрокредит без відмови і заспокойте свої фінанси. Позики без відмови і онлайн кредит на банківську картку - це нові види фінансових послуг на кредитному ринку України. Оформляйте без проблем. В выходные банковские структуры не работают, а значит взять кредит в субботу или воскресенье можно только в ломбарде.

 
 

Безвідсотковий кредит онлайн на картку без відмови в Україні цілодобово оформляється всім новим клієнтам МФО. Під нульовий відсоток взяти кредит без контактних осіб на картку онлайн практично не можливо. Тут буде близько 2% в день. Онлайн на карту в Украине деньги до зарплаты с текущими просрочками и задолженностями. Решение принимается автоматически. Складна фінансова ситуація не проблема, коли є кредит без контактних осіб онлайн на картку в Україні. Оформляємо і витрачаємо. Без процентов и отказа займ 24/7 оформляется в считанные минуты. Нужно просто оставить заявку на сайте МФО и подождать. Оформити без перевірки працевлаштування та платоспроможності кредит без поручителів онлайн на картку в Україні.

 
 

Если вы не возвращали много займов, тогда остается кредит онлайн на карту с плохой кредитной историей в Украине. Срочно и без отказов взять мгновенный кредит без справок под символический процент в Украине. Быстрое решение. Перевірте баланс своєї банківської картки, перш ніж оформляти кредит по телефону. Буде списана тестова сума грошей. Моментальный экспресс кредит в Украине доступен всем слоям населения вне зависимости от статуса и уровня текущего дохода. Гроші в позики сьогодні отримати набагато простіше в ломбарді, ніж у банку. Проста мікропозика на банківську картку тому підтвердження. Имея паспорт гражданина Украины, каждый совершеннолетний оформляет мгновенный кредит без проблем и проверки. Швидкі гроші або мікропозика на картку цілодобово в Україні видають громадянам у віці від 18 років і старше. Тільки з паспортом.